Deprecated: Hook custom_css_loaded is deprecated since version jetpack-13.5! Use WordPress Custom CSS instead. Jetpack ondersteunt geen Aangepaste CSS meer. Bekijk de documentatie van WordPress.org voor meer informatie over het toepassen van aangepaste stijlen op je site: https://wordpress.org/documentation/article/styles-overview/#applying-custom-css in /home/vhosts/wieringerlandshow.nl/httpdocs/wp-includes/functions.php on line 6078
Bestuur – PKV Nut en Genoegen – Wieringen

Bestuur

Voorzitter:
Cor Bregman voorzitter@wieringerlandshow.nl

Secretaris
secretaris@wieringerlandshow.nl

Penningmeester:
René Kortekaas penningmeester@wieringerlandshow.nl

Bestuurslid:
Ton Kortekaas ton@wieringerlandshow.nl

Overige

Tentoonstellingsecretaris
René Kortekaas tentoonstelling@wieringerlandshow.nl

Nieuwsbrief
René Kortekaas nieuwsbrief@wieringerlandshow.nl

Webmaster:
René Kortekaas webmaster@wieringerlandshow.nl

Tatoeërder:
C. Bregman – N.G Hoornsman (administratie)